|SY-UN65M70HAFXZA
Shop All Samsung
Samsung UN65M70HAFXZA 65" Class Mini LED M70H 4K TV (2026)
UN65M70HAFXZA | SY-UN65M70HAFXZA
- Supreme Mini LED Dimming
- Motion Xcelerator + DLG 120Hz
General Information
Name: Samsung UN65M70HAFXZA 65" Class Mini LED M70H 4K TV (2026)
Category: Samsung, Residential AV, Residential TVs, Projectors & Accessories, TVs
UPC Code: 198957270260
Country of Origin: Mexico. Country of origin is subject to change.
Specifications
Backlight Technology Mini LED Screen Size 65"
Graphics Modes 4K UHD Maximum Resolution 3840 x 2160 Standard Refresh Rate 60Hz