|SY-UN75M70HAFXZA
Shop All Samsung
Samsung UN75M70HAFXZA 75" Class Mini LED M70H 4K Samsung TV (2026)
UN75M70HAFXZA | SY-UN75M70HAFXZA
- Supreme Mini LED Dimming
- Motion Xcelerator + DLG 120Hz
General Information
Name: Samsung UN75M70HAFXZA 75" Class Mini LED M70H 4K Samsung TV (2026)
Category: Samsung, Residential AV, Residential TVs, Projectors & Accessories, TVs
UPC Code: 198957270284
Country of Origin: Mexico. Country of origin is subject to change.
Specifications
Backlight Technology Mini LED Screen Size 75"
Graphics Modes 4K UHD Maximum Resolution 3840 x 2160 Standard Refresh Rate 60Hz