|40-HBTLB20
Shop All Hubbell Premise Wiring
Hubbell HBTLB20 Wall Bracket Accessories L-Shape 20" Tray, Pregalvanized
HBTLB20 | 40-HBTLB20
Main Features
- Effectively reduces cable clutter, and provides you with a cleaner and more organized space
General Information
Name: Hubbell HBTLB20 Wall Bracket Accessories L-Shape 20" Tray, Pregalvanized
UPC Code:
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Material Steel
Height 6" Width 2"
Length 2"