40-MCCCWS19
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of 40-MCCCWS19
Shop All Hubbell Premise Wiring
Hubbell MCCCWS19 Rack, Access Point Box Hardware Equipment Shelf, Center-Weighted, 3.5"x17"x19"
MCCCWS19 | 40-MCCCWS19
Product Overview
Rack, Access Point Box Hardware, Equipment Shelf, Center-Weighted, 3.5" H x 17" W x 19" D
Main Features
  • Shelving provides additional space for many sizes of equipment
  • Works great on relay rack or inside of cabinet
  • Solid shelf for holding equipment and small items
General Information
Name: Hubbell MCCCWS19 Rack, Access Point Box Hardware Equipment Shelf, Center-Weighted, 3.5"x17"x19"