CU-1200UL
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Comelit Transformer
Shop All Comelit
Comelit 1200UL Transformer 15VAC, 230VDC
1200UL | CU-1200UL
Product Overview
Transformer with primary 110V, secondary 12V AC / 15 VA for continuous use. Dimensions: 2.1”x3.7”x2.6”. (3 DIN modules). Transformer with primary 110V Secondary 12V AC / 15 VA Used for continuous Dimensions: 2.1”x3.7”x2.6
Main Features
  • Transformer with primary 110V, secondary 12V AC / 15 VA for continuous use
General Information
Name: Comelit 1200UL Transformer 15VAC, 230VDC