J8-N55ASST36
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of J8-N55ASST36
Shop All Nascom
Nascom N505AS/ST036 Shorty Mite Clear RX/NEO 36" AC
N505AS/ST036 | J8-N55ASST36
Main Features
  • No dead spot technology
  • Extra wide gap - N35 NdFeB rare earth magnet
  • 36" 22 AWG wire leads
  • 24" armored cable lead protection