A2C12-A-C8 | P9-A2C12AC8
Main Features
- This cable manager type provides splendid performance and clear connectivity
- Mounting Device cable manager type for reliable wire organization with maximum productivity
General Information
Name: Panduit A2C12-A-C8 Cord Clip, Adhesive, 10-Pack, 0.12", Gray
Category: Panduit, Data Comm & Networking, Cable Management, Cable Clamps
UPC Code: 074983580903
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Material PVC
Color Light Gray Depth 1.3" Height 0.23" Width 0.63"
Length 1.3"