|P9-H112S10C0
Shop All Panduit
Panduit CCH112-S10-C0 Fixed Diameter Clamp, 1.12", 28.5mm, Bundle
CCH112-S10-C0 | P9-H112S10C0
Product Overview
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, #10 screw (M5), 1.12" (28.5mm) bundle, black, bulk package.
Main Features
- This cable manager type provides splendid performance and clear connectivity
General Information
Name: Panduit CCH112-S10-C0 Fixed Diameter Clamp, 1.12", 28.5mm, Bundle
Category: Panduit, Tools & Hardware, Tools, Clips & Clamps
UPC Code: 074983598571
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Material Nylon 6.6
Color Black Height 1.11" Width 0.5"
Length 0.97"