|P9-H150S10C0
Shop All Panduit
Panduit CCH150-S10-C0 Fixed Diameter Clamp, 1.50", 38.1mm, Bundle
CCH150-S10-C0 | P9-H150S10C0
Product Overview
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, #10 screw (M5), 1.50" (38.1mm) bundle, black, bulk package.
Main Features
General Information
Name: Panduit CCH150-S10-C0 Fixed Diameter Clamp, 1.50", 38.1mm, Bundle
Category: Panduit, Tools & Hardware, Tools, Clips & Clamps
UPC Code: 074983598618
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Material Nylon 6.6
Color Black Height 1.5" Width 0.5"
Length 1.19"