|40-BBBVR76KT
Shop All Hubbell Premise Wiring
Hubbell HBBBVR76KT Vertical RGB, 0.75x76", 4 Mounting, BRK
HBBBVR76KT | 40-BBBVR76KT
Main Features
- In another section
General Information
Name: Hubbell HBBBVR76KT Vertical RGB, 0.75x76", 4 Mounting, BRK
Category: Hubbell Premise Wiring, Batteries & Power Supplies, Power Accessories & Parts
UPC Code:
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
ADI Part Number 40-BBBVR76KT Brand Name Hubbell Premise Wiring Manufacturer Part Number HBBBVR76KT Product Name Vertical RGB, Q2 X 36", 4 Mounting, BRK Product Type Grounding Bar
Height 0.75"
Length 76"