|40-NSOBXP28
Shop All Hubbell Premise Wiring
Hubbell NSOBXP28 netSELECT 28" Cabinet with Vented Door
NSOBXP28 | 40-NSOBXP28
Product Overview
netSELECT Cabinet, 28" H, With Vented Door
- Horizontal And Vertical Module Mounting Holes For Maximum Flexibility
- Recommended Module Unit Capacity: 11
- Optional Lock Kit Available
General Information
Name: Hubbell NSOBXP28 netSELECT 28" Cabinet with Vented Door
UPC Code: 883778506505
Country of Origin: United States. Country of origin is subject to change.
Specifications
Color White Depth 4.35" Height 28" Width 17.5"