7B-1585A010U
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of 7B-1585A010U
Shop All Belden
Belden 1585A 010U1000 Category 5e Cable 24 AWG, 4-Pair, U/UTP, CMP, 1000', Black
1585A 010U1000 | 7B-1585A010U
Product Overview
Category 5e Premise Horizontal Cable (200MHz), 4 Pair, 24 AWG Solid Bare Copper Conductors, U/UTP, Plenum-CMP, Flamarrest PVC-LS Jacket.