7B-1594100GY
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of 7B-1594100GY
Shop All Belden
Belden 1594A 008U1000 CAT5e 24AWG Indoor / Outdoor 4-Pair U/UTP Premise Horizontal Cable, Riser
1594A 008U1000 | 7B-1594100GY
Product Overview
Category 5e Premise Horizontal Cable (200MHz), Indoor/Outdoor, 4 Pair, 24 AWG Solid Bare Copper Conductors, U/UTP, Riser-CMR/CMX Outdoor, UV Resistant PVC Jacket.