LV-TBR20S2
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of LV-TBR20S2
Shop All Leviton
TBR20-S2 | LV-TBR20S2
Product Overview
Leviton offers custom imprinting solutions to meet the 2014 National Electrical Code requirements for identifying receptacles that will be automatically de-energized as part of an overall plug load control program. All 15A & 20A, 125V receptacles that are automatically controlled will be marked with a specific symbol.