P9-206W119AQ
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of P9-206W119AQ
Shop All Panduit
Panduit MT206W119A-Q Marker Tag, 2.1" (53mm), Stainless Steel
MT206W119A-Q | P9-206W119AQ
Product Overview
Marker tag (dog tag type), 304 Stainless Steel, 2.04" x 1.19".
Main Features
  • Marker tag (dog tag type)
  • 2.1" (53mm) size
  • Made of 304 stainless steel
  • Dimensions: 2.04" x 1.19"