P9-CHRMK120V
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of P9-CHRMK120V
Shop All Panduit
Panduit CT-CHRMK120V Makita Li-Ion Battery Charger, 120V AC
CT-CHRMK120V | P9-CHRMK120V
Product Overview
120VAC Charger for 18V Battery Makita with Type A Plug(North America only).
Main Features
  • 120VAC charger for 18V Makita Li-Ion batteries
  • Includes Type A plug compatible with North America
  • Designed specifically for Makita Li-Ion battery charging
  • Operates on 120V AC power supply