P9-FG12X8SMY
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of P9-FG12X8SMY
Shop All Panduit
Panduit RFG12X8SMY Raised Floor Air Sealing Grommet
RFG12X8SMY | P9-FG12X8SMY
Product Overview
Overall size of 12" x 8" (304.8mm x 203.2mm) allows for 10.2" x 6.2" (259.1mm x 157.5mm) capacity. Color: Navy Blue