P9-HN15X2LG6
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of P9-HN15X2LG6
Shop All Panduit
Panduit HN1.5X2LG6 Cable Management, Hinged Duct Narrow Finger
HN1.5X2LG6 | P9-HN15X2LG6
Product Overview
Panduct" type HN hinged cover narrow slot wiring duct, 1.5 W x 2 H, 6' length, PVC, light gray.
Main Features
  • Hinged cover for easy access
  • Narrow slot design for efficient wiring
  • 1.5" width x 2" height dimensions