|P9-LWC75AC14
Shop All Panduit
Panduit LWC75-A-C14 Latching Wire Clip, Adhesive, 0.75", 0.75", 19.1mm
LWC75-A-C14 | P9-LWC75AC14
Product Overview
Adhesive backed latching wire clip, .75" (19.1mm) bundle, gray, bulk package.
Main Features
- This cable manager type provides splendid performance and clear connectivity
- Cable Clip cable manager type for reliable wire organization with maximum productivity
General Information
Name: Panduit LWC75-A-C14 Latching Wire Clip, Adhesive, 0.75", 0.75", 19.1mm
Category: Panduit, Tools & Hardware, Tools, Clips & Clamps
UPC Code: 074983272327
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Material Nylon 6.6
Color Gray Height 0.9" Package Type Bulk Width 1.24"
Length 1.48"