P9-MMP172C
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Image of P9-MMP172C
Shop All Panduit
Panduit MMP172-C Marker Plate, 1.7" x 0.75", 304 Stainless Steel
MMP172-C | P9-MMP172C
Product Overview
Marker plate, four holes, 304 Stainless Steel, 1.72" x .75".
Main Features
  • Marker plate with four holes
  • Constructed from 304 Stainless Steel
  • Dimensions: 1.72" x 0.75"
General Information
Name: Panduit MMP172-C Marker Plate, 1.7" x 0.75", 304 Stainless Steel