|P9-R12TRBE58
Shop All Panduit
Panduit FR12TRBE58 FiberRunner QuickLock Existing Threaded Rod Bracket
FR12TRBE58 | P9-R12TRBE58
Main Features
- For exceptional quality, upright compatibility and reliability use this cable manager type
General Information
Name: Panduit FR12TRBE58 FiberRunner QuickLock Existing Threaded Rod Bracket
Category: Panduit, Data Comm & Networking, Cable Management, Cable Trays, Ladders & Fittings
UPC Code: 074983835812
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Material Steel
Color Black Height 2" Width 1.82"
Compatibility Panduit 12" x 4" FiberRunner Raceway Country of Origin US Environmentally Friendly Yes