SY-QN65LS03HWFXZA
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Screen Size: 65"
Image of SY-QN65LS03HWFXZA
Shop All Samsung
Samsung QN65LS03HWFXZA 65" The Frame Pro Vision AI LS03HW Art TV
QN65LS03HWFXZA | SY-QN65LS03HWFXZA
Main Features
  • Glare Free with Neo QLED
  • Modern Frame Design with Wireless One Connect
  • Customizable Frame
  • Motion + Brightness Sensor
  • NQ4 AI Gen3 Processor
  • Motion Xcelerator 144Hz + DLG 240Hz
  • Auto HDR Remastering Pro
General Information
Name: Samsung QN65LS03HWFXZA 65" The Frame Pro Vision AI LS03HW Art TV