|SY-QN75LS03HWFXZA
Shop All Samsung
Samsung QN75LS03HWFXZA 75" Class The Frame Pro LS03FW Neo QLED 4K Art Mode AI Smart TV
QN75LS03HWFXZA | SY-QN75LS03HWFXZA
Main Features
- Modern Frame Design with Wireless One Connect
- Your personal art gallery on your TV
- A spectacular mini LED-powered picture to rival masterpieces
- 4K UHD 3840 x 2160 QLED Mini-LED Panel
- Neo Quantum HDR, HDR10+ and HLG Support
- 120 Hz Native Refresh Rate
- Wireless One Connect Box with HDMI and USB
- Wi-Fi, Ethernet and Bluetooth Connectivity
- Slim-Fit Wall Mount Included
General Information
Name: Samsung QN75LS03HWFXZA 75" Class The Frame Pro LS03FW Neo QLED 4K Art Mode AI Smart TV
Category: Samsung, Residential AV, Residential TVs, Projectors & Accessories, TVs
UPC Code: 198957275838
Country of Origin: . Country of origin is subject to change.
Specifications
Backlight Technology Mini LED Screen Size 75"
Graphics Modes 4K UHD Maximum Resolution 3840 x 2160 Standard Refresh Rate 144Hz