SY-QN65LS03HEFXZA
Sign In for Dealer Pricing
New to ADI?Become a Customer
Screen Size: 65"
Image of SY-QN65LS03HEFXZA
Shop All Samsung
Samsung QN65LS03HEFXZA 65" Class The Frame Series LS03HE QLED 4K Vision AI Smart Tizen TV (2026)
QN65LS03HEFXZA | SY-QN65LS03HEFXZA
Main Features
  • Glare free with QLED
  • Modern Frame design with built-in connections
  • Customizable frame
  • Motion and brightness sensor
  • Endless free content / One UI Tizen
  • Motion Xcelerator 144Hz and DLG 240Hz
  • Auto HDR remastering
General Information
Name: Samsung QN65LS03HEFXZA 65" Class The Frame Series LS03HE QLED 4K Vision AI Smart Tizen TV (2026)